Kontakt

 

Nyréns Arkitektkontor Stockholm

Besöksadress:
Magnus Ladulåsgatan 63

Postadress:
Box 4709
116 92 Stockholm

Telefon: 08-698 43 00

E-post: info@nyrens.se

 

Medarbetare / Landskapsarkitektur

Bengt Isling

Landskapsarkitekt LAR/MSA

08-698 43 68

bengt.isling@nyrens.se

Camilla Kappel

Landskapsarkitekt LAR/MSA

08-698 43 56

camilla.kappel@nyrens.se

Caroline Almqvist

Landskapsarkitekt LAR/MSA

08-698 43 79

caroline.almqvist@nyrens.se

Clara Eckersten

Landskapsarkitekt LAR/MSA (föräldraledig)

08-698 43 82

clara.eckersten@nyrens.se

Daniel Fried

Landskapsarkitekt LAR/MSA

08-698 43 93

daniel.fried@nyrens.se

Emelie Brunge

Landskapsarkitekt LAR/MSA och styrelseledamot

08-698 43 10

emelie.brunge@nyrens.se

Hannes Kuortti

Landskapsarkitekt LAR/MSA

08-503 842 33

hannes.kuortti@nyrens.se

Ia Westman

Affärschef landskap. Hållbarhetschef. Landskapsarkitekt LAR/MSA

08-698 43 83

ia.westman@nyrens.se

Johanna Jarméus

Landskapsarkitekt LAR/MSA

08-698 43 13

johanna.jarmeus@nyrens.se

Katarina Borg

Planeringsarkitekt och landskapsarkitekt

08-698 43 75

katarina.borg@nyrens.se

Kerstin Holmberg

Landskapsarkitekt LAR/MSA

08-698 43 18

kerstin.holmberg@nyrens.se

Lisa Berglind

Landskapsarkitekt

08-503 842 88

lisa.berglind@nyrens.se

Madelaine From Björk

Landskapsarkitekt LAR/MSA (föräldraledig)

08-698 43 23

madelaine.from-bjork@nyrens.se

Maja Råby

Landskapsarkitekt LAR/MSA

08-698 43 32

maja.raby@nyrens,se

Maria Engström

Landskapsarkitekt LAR/MSA - Planeringsarkitekt FPR/MSA

08-698 43 94

maria.engstrom@nyrens.se

Marta Wännman

Landskapsarkitekt LAR/MSA

08-698 43 11

marta.wannman@nyrens.se

Nico van Gelderen

Landskapsarkitekt BNT

08-503 842 46

nico.vangelderen@nyrens.se

Petra Lindeqvist

Landskapsarkitekt LAR/MSA och styrelseledamot

08-503 842 20

petra.lindeqvist@nyrens.se

Sofi Unnersjö

Landskapsarkitekt MSA

08-503 842 37

sofi.unnersjo@nyrens.se

Tobias Pehrsson

Landskapsarkitekt LAR/MSA

08-503 84 228

tobias.phersson@nyrens.se

Ulrika Lilliehöök

Landskapsingenjör (föräldraledig)

08-698 43 92

ulrika.lilliehook@nyrens.se