Kontakt

 

Nyréns Arkitektkontor Stockholm

Besöksadress:
Magnus Ladulåsgatan 63

Postadress:
Box 4709
116 92 Stockholm

Telefon: 08-698 43 00

E-post: info@nyrens.se

 

Medarbetare

Andreu Taberner

Visualiserare Arkitekt (föräldraledig)

08-698 43 30

andreu.taberner@nyrens.se

Anna Karin Fallan

Arkitekt SAR/MSA

08-698 43 36

annakarin.fallan@nyrens.se

Annika Almblom (tidigare Nordblom)

Inredningsarkitekt MSA (föräldraledig)

08-698 43 96

annika.almblom@nyrens.se

Bengt Isling

Landskapsarkitekt LAR/MSA

08-698 43 68

bengt.isling@nyrens.se

Camilla Kappel

Landskapsarkitekt LAR/MSA

08-698 43 56

camilla.kappel@nyrens.se

Carin Lembre

Affärschef inredning modell visualisering ljus. Kontors- och kommunikationschef

08-698 43 12

carin.lembre@nyrens.se

Carola Magnusson Boman

Arkitekt SAR/MSA

08-698 43 50

carola.magnusson-boman@nyrens.se

Caroline Almqvist

Landskapsarkitekt LAR/MSA

08-698 43 79

caroline.almqvist@nyrens.se

Clara Eckersten

Landskapsarkitekt LAR/MSA (föräldraledig)

08-698 43 82

clara.eckersten@nyrens.se

Daniel Fried

Landskapsarkitekt LAR/MSA

08-698 43 93

daniel.fried@nyrens.se

Ebba Engelbrektson

Arkitekt SIR/MSA

08-698 43 63

ebba.engelbrektson@nyrens.se

Ebba Sjödahl

Arkitekt SAR/MSA

08-698 43 06

ebba.sjodahl@nyrens.se

Ellen Landén

Arkitekt SAR/MSA (föräldraledig)

08-698 43 85

ellen.landen@nyrens.se

Emelie Brunge

Landskapsarkitekt LAR/MSA och styrelseledamot

08-698 43 10

emelie.brunge@nyrens.se

Ernesto Garcia

Arkitekt SIR/MSA

08-698 43 98

ernesto.garcia@nyrens.se

Fredrik Innerstedt

Byggnadsantikvarie

08-503 84 287

fredrik.innerstedt@nyrens.se

Hannes Kuortti

Landskapsarkitekt LAR/MSA

08-503 842 33

hannes.kuortti@nyrens.se

Ia Westman

Affärschef landskap. Hållbarhetschef. Landskapsarkitekt LAR/MSA

08-698 43 83

ia.westman@nyrens.se

Ingrid Frykholm

Arkitekt SAR/MSA

08-698 43 07

ingrid.frykholm@nyrens.se

Jannice Johansson Steijner

Styrelseledamot

0709-161732

jannice@steijner.se

Johan Forsman Sachs

Arkitekt SAR/MSA

08-698 43 74

johan.forsmansachs@nyrens.se

Johan Söderberg

Arkitekt SAR/MSA

08-698 43 95

johan.soderberg@nyrens.se

Johanna Jarméus

Landskapsarkitekt LAR/MSA

08-698 43 13

johanna.jarmeus@nyrens.se

Karin Broms

Arkitekt SIR/MSA

08-698 43 67

karin.broms@nyrens.se

Katarina Borg

Planeringsarkitekt och landskapsarkitekt

08-698 43 75

katarina.borg@nyrens.se

Kerstin Brunnberg

Styrelseordförande

Kerstin Holmberg

Landskapsarkitekt LAR/MSA

08-698 43 18

kerstin.holmberg@nyrens.se

Lars Lidman

IT-samordnare

08-698 43 47

lars.lidman@nyrens.se

Linda Thörner

Byggnadsantikvarie

08-698 43 29

linda.thorner@nyrens.se

Lisa Berglind

Landskapsarkitekt

08-503 842 88

lisa.berglind@nyrens.se

Lowa Sundh

Arkitekt SAR/MSA och styrelseledamot

08-50384231

lowa.sundh@nyrens.se

Madelaine From Björk

Landskapsarkitekt LAR/MSA (föräldraledig)

08-698 43 23

madelaine.from-bjork@nyrens.se

Maite Sanchez

Arkitekt SAR/MSA

08-698 43 80

maite.sanchez@nyrens.se

Maja Råby

Landskapsarkitekt LAR/MSA

08-698 43 32

maja.raby@nyrens,se

Malin Axelsson Sjödahl

Arkitekt SIR/MSA

08-698 43 91

malin.sjodahl@nyrens.se

Måns Kärnekull

Arkitekt SAR/MSA

08-698 43 19

mans.karnekull@nyrens.se

Marcus Ängeby

Byggnadsantikvarie

08-698 43 51

marcus.angeby@nyrens.se

Maria Engström

Landskapsarkitekt LAR/MSA - Planeringsarkitekt FPR/MSA

08-698 43 94

maria.engstrom@nyrens.se

Marta Wännman

Landskapsarkitekt LAR/MSA

08-698 43 11

marta.wannman@nyrens.se

Mårten Ubbe

Modellbyggare

08-698 43 03

marten.ubbe@nyrens.se

Matilda Stannow

Styrelseledamot

matilda.stannow@gmail.com

Mattias Eklund

Byggnadsantikvarie

08-503 842 34

mattias.eklund@nyrens.se

Minna Tammisto

Arkitekt SAR/MSA

08-698 43 34

minna.tammisto@nyrens.se

Nico van Gelderen

Landskapsarkitekt BNT

08-503 842 46

nico.vangelderen@nyrens.se

Nicolas Philip

Ljusdesigner MSc

08-698 43 77

nicolas.philip@nyrens.se

Ninna Kapadia

Modellbyggare

08-69843 58

ninna.kapadia@nyrens.se

Ninni Englund

Arkitekt SAR/MSA

08-698 43 39

ninni.englund@nyrens.se

Petra Lindeqvist

Landskapsarkitekt LAR/MSA och styrelseledamot

08-503 842 20

petra.lindeqvist@nyrens.se

Rasmus Andersson

Arkitekt

08-698 43 65

rasmus.andersson@nyrens.se

Sofi Unnersjö

Landskapsarkitekt MSA

08-503 842 37

sofi.unnersjo@nyrens.se

Sofia Kanje

Arkitekt SAR/MSA

08-698 43 54

sofia.kanje@nyrens.se

Tobias Pehrsson

Landskapsarkitekt LAR/MSA

08-503 84 228

tobias.phersson@nyrens.se

Torbjörn Suneson

Styrelseledamot

Ulrika Bergström

VD/CEO. Affärschef arkitekter och kulturmiljö. Kvalitetschef. Arkitekt SAR/MSA

08-698 43 25

ulrika.bergstrom@nyrens.se

Ulrika Lilliehöök

Landskapsingenjör (föräldraledig)

08-698 43 92

ulrika.lilliehook@nyrens.se

Urban Nilsson

Byggnadsantikvarie Fil. mag.

08-698 43 99

urban.nilsson@nyrens.se

Veronica Feltre

Arkitekt SAR/MSA (föräldraledig)

08-503 842 15

veronica.feltre@nyrens.se