Kontakt

 

Nyréns Arkitektkontor Stockholm

Besöksadress:
Magnus Ladulåsgatan 63

Postadress:
Box 4709
116 92 Stockholm

Telefon: 08-698 43 00

E-post: info@nyrens.se

 

Medarbetare / Arkitektur

Anna Karin Fallan

Anna Karin Fallan

Arkitekt SAR/MSA

08-698 43 36

annakarin.fallan@nyrens.se

Carola Magnusson Boman

Carola Magnusson Boman

Arkitekt SAR/MSA

08-698 43 50

carola.magnusson-boman@nyrens.se

Erik Hammargren

Erik Hammargren

Byggnadsingenjör

08-6984321

erik.hammargren@nyrens.se

Farzaneh Farkish

Farzaneh Farkish

Arkitekt SAR/MSA och BIM-projektör

08-698 43 57

farzaneh.farkish@nyrens.se

Ida Friis Tinning

Ida Friis Tinning

Arkitekt SAR/MAA

08-698 43 69

ida.tinning@nyrens.se

Ingrid Frykholm

Ingrid Frykholm

Arkitekt SAR/MSA

08-698 43 07

ingrid.frykholm@nyrens.se

Johan Forsman Sachs

Johan Forsman Sachs

Arkitekt SAR/MSA

08-698 43 74

johan.forsmansachs@nyrens.se

Johan Söderberg

Johan Söderberg

Arkitekt SAR/MSA

08-698 43 95

johan.soderberg@nyrens.se

Julia Hedander

Julia Hedander

Arkitekt

08-698 43 44

julia.hedander@nyrens.se

Lowa Sundh

Lowa Sundh

Arkitekt SAR/MSA och styrelseledamot (föräldraledig)

08-503 842 31

lowa.sundh@nyrens.se

Maite Sanchez

Maite Sanchez

Arkitekt SAR/MSA

08-698 43 80

maite.sanchez@nyrens.se

Måns Kärnekull

Måns Kärnekull

Arkitekt SAR/MSA och BIM-ansvarig

08-698 43 19

mans.karnekull@nyrens.se

Minna Tammisto

Minna Tammisto

Arkitekt SAR/MSA

08-698 43 34

minna.tammisto@nyrens.se

Ninni Englund

Ninni Englund

Arkitekt SAR/MSA

08-698 43 39

ninni.englund@nyrens.se

Sofia Kanje

Sofia Kanje

Arkitekt SAR/MSA

08-698 43 54

sofia.kanje@nyrens.se

Ulrika Bergström

Ulrika Bergström

VD/CEO. Affärschef arkitekter och kulturmiljö. Kvalitetschef. Arkitekt SAR/MSA

08-698 43 25

ulrika.bergstrom@nyrens.se